Ogłoszenia na XXII niedzielę po Zesłaniu Ducha Św., 6 listopada 2022

Kaplica rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Kolbe w Chorzowie, XXII niedzielę po Zesłaniu Ducha Św., 6 listopada 2022

1. Dziś katechezy dla dorosłych o godz. 8.10 i po wieczornej Mszy św. głosi ks. H. Kuszpa.

2. Spowiedź w niedzielę będzie możliwa od godz. 6.15 do 9.30 (także w czasie Mszy św.) oraz przed Mszą św. wieczorną.

3. W czwartek 10 listopada o godz. 18.00 w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 14 (biurowiec Proximus) odbędzie się wykład ks. J. Wawrzyna nt. kryzysu w Kościele. Zachęcamy do informowania o tym wydarzeniu znajomych.

4. W piątek 11 listopada o godz. 10.00 zostanie odprawiona w kaplicy Msza św. w intencji Ojczyzny, przed Mszą św. możliwość spowiedzi. W sobotę Msza św. wg zwykłego porządku.

5. W przyszłą sobotę o godz. 16.00 w kaplicy będzie miało miejsce spotkanie-próba ministrantów. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych i potencjalnych nowych ministrantów.

6. Dziękujemy wszystkim, którzy na bieżąco uczestniczą w pracach porządkowych przy powstającym kościele w Świętochłowicach i zapraszamy do włączania się w prace, które jeszcze są do wykonania. Będziemy wdzięczni, jeśli jeszcze kilka osób zechce pomóc przy rozpoczętych pracach porządkowych przy namiocie.

W naszych przeoratach codziennie odmawiany jest Różaniec za dobroczyńców i przyjaciół, zatem także za wszystkich wspierających budowę w Świętochłowicach. W najbliższym czasie zostanie podany termin Mszy św. w intencji wszystkich dobroczyńców.

Ten wpis został opublikowany w kategorii porządek nabożeństw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.