Program Zlotu Rycerstwa Niepokalanej

CZEŚĆ NIEPOKALANEJ!

Serdecznie zapraszamy na Pierwszy Ogólnopolski Zlot Rycerstwa Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji, który odbędzie się w sobotę  21 Maja 2016 r. w Warszawie (w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP – Ul. Garncarska 32)

Podczas tego wydarzenia odbędzie się też przyjęcie nowych rycerzy do MI. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona Rycerzy Niepokalanej! 

PLAN DNIA:

11:30 – Różaniec

12:00 – Msza Święta

13:00 – 14:00 – Przerwa (przyjmowanie zgłoszeń do MI)

14:00 – 14:30 – I wykład

14:30 – 14:45 – przerwa

14:45 – 15:15 – II wykład

15:20 – Uroczysta ceremonia przyjęcia nowych Rycerzy do MI oraz powtórzenie przyrzeczeń przez aktualnych Rycerzy.

Po ceremonii czas na integrację.

UWAGA!

Informacja dla osób, które chciałyby skorzystać z noclegu w przeoracie: Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie się na maila: info@piusx.org.pl. Liczba noclegów będzie w tych dniach ograniczona więc prosimy aby z tej możliwości korzystały w pierwszej kolejności te osoby, które mieszkają bardzo daleko od Warszawy i nie mogą w tym samym dniu wrócić do domu.

Czas na posiłek przewidujemy podczas przerwy od 13:00 – 14:00. Uczestnicy są proszeni o przywiezienie własnego prowiantu, na miejscu będzie  dostępna kawa i herbata. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą ciast, sałatek oraz innych potraw w celu podzielenia się nimi z innymi uczestnikami (będzie przygotowane specjalne miejsce przeznaczone do takiej wymiany kulinarnej). Z tą prośbą zwracamy się szczególnie do Rycerzy i Wiernych z Warszawy.

Wolne datki na działalność MI (cudowne medaliki, druk ,,Triumfu Niepokalanej” oraz ulotek, organizację wydarzeń itp.) będzie można składać na miejscu.

Wszelkie pytania organizacyjne prosimy kierować na maila: centrala@militia-immaculatae.org

Do zobaczenia w maju, miesiącu Maryi!

Sekretariat MI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.