Ogłoszenia na III Niedziela po Objawieniu Pańskim, 22 stycznia 2023 r.

Kaplica rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Kolbego w Chorzowie,
III Niedziela po Objawieniu Pańskim, 22 stycznia 2023 r.

  1. Dziś po Mszy św. porannej i wieczornej katecheza dla dorosłych. Od lutego zmieni się porządek katechez, mianowicie nie będzie już katechez w pierwsze soboty dla dzieci, ale katechezy dla dzieci odbywać się będą co tydzień po sumie. Katechezy dla dorosłych bez zmian, po pierwszej i ostatniej Mszy św.
  2. Serdecznie zapraszamy wszystkich muzyków i osoby muzykalne do włączenia się w nowy projekt, którego celem jest stworzenie zespołu wokalnego, który uświetniałby niektóre uroczystości w naszej kaplicy śpiewami wielogłosowymi. Prosimy osoby zainteresowane o kontaktowanie się z naszym organistą, p. Michałem Miodkiem: miodekmichal96@gmail.com .
  3. Uroczystość I Komunii będzie miała miejsce w kaplicy 16 kwietnia, w Niedzielę przewodnią. Jeśli do któregoś z rodziców nie dotarł mail w tej sprawie, to prosimy o kontakt.
  4. Część pisemna egzaminu do bierzmowania odbędzie się w sobotę 11 lutego o godz. 9.00 (online). Po więcej szczegółów proszę zgłaszać się do ks. Wawrzyna.
  5. Dodatkowa Msza św. w kaplicy zostanie odprawiona w poniedziałek, 23 stycznia, o godz. 18.00, w sobotę jak zwykle o godz. 18.00. Dodatkowe Msze św. ogłaszane będą ewentualnie na grupie „Górny Śląsk kaplica”
    https://signal.group/#CjQKIPCi00dF2FJPQOxDpJkSel3-aOQCEQX7SUz7VtllwxSrEhCd-mVrwwNkVIuR8ooxEueT
Ten wpis został opublikowany w kategorii porządek nabożeństw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.