Ogłoszenia na IV Niedziela po Objawieniu Pańskim, 29 stycznia 2023 r.

Kaplica rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Kolbego w Chorzowie,
IV Niedziela po Objawieniu Pańskim, 29 stycznia 2023 r.

  1. Dziś po Mszy św. porannej i wieczornej katecheza dla dorosłych.
  2. 2 lutego przypada Uroczystość Oczyszczenia Najśw. Maryi Panny – Matki Bożej Gromnicznej. O godz. 18.00. będzie miała miejsce ceremonia poświęcenia świec, procesja, a po niej Msza św. śpiewana.
  3. Także 2 lutego w naszym seminarium w Zaitzkofen będzie miała miejsce ceremonia przyjęcia sutanny oraz tonsury. Polecamy modlitwom zwłaszcza liczne grono seminarzystów z Polski.
  4. W tym tygodniu, 3 lutego, przypada pierwszy piątek miesiąca: o godz. 17.00 będzie miała miejsce Godzina Święta z możliwością przystąpienia do spowiedzi; o godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza św., a po Mszy św. udzielane będzie błogosławieństwo św. Błażeja.
  5. Także w 3 lutego będziemy się modlić na Różańcu o godz. 19.30 na rynku w Katowicach.
  6. W sobotę 4 lutego przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.00 odprawione będzie nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, z możliwością przystąpienia do spowiedzi, o godz. 9.00 Msza św. Tego dnia nie będzie katechezy dla dzieci, ta będzie miała miejsce po sumie w niedzielę.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będziemy święcić chleb i wodę ku czci św. Agaty. Wraz z przyszłą niedzielą rozpoczyna się także okres przedpościa.
  8. Dodatkowa Msza św. w kaplicy zostanie odprawiona 31 stycznia (wtorek) o godz. 18.00. Zapraszamy! 
Ten wpis został opublikowany w kategorii porządek nabożeństw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.