Ogłoszenia na Niedzielę Pięćdziesiątnicy, 19 lutego 2023 r.

Kaplica rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Kolbego w Chorzowie,
Niedziela Pięćdziesiątnicy, 19 lutego 2023 r.

  1. 22 lutego obchodzimy Środę Popielcową. Jest to dzień postu (jeden posiłek do syta, dwa nie do syta) oraz abstynencji od pokarmów mięsnych dla wszystkich katolików między 18 (a w starej dyscyplinie 14) a 60 rokiem życia. Tego dnia Msza św. wraz z posypaniem głów popiołem zostanie odprawiona w kaplicy o godz. 18.00.
  2. W przyszły piątek i sobotę (24 i 25 lutego) odbędą się uroczystości bierzmowania oraz poświęcenia kaplicy w Bukowcu. Serdecznie zapraszamy. Liczba miejsc parkingowych przy samej kaplicy jest ograniczona – prosimy o śledzenie informacji odnośnie możliwości parkowania na stronie internetowej promultis.pl
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. w kaplicy św. Melchiora w Bielsku-Białej będzie miało miejsce krótkie spotkanie organizacyjne w sprawie otwarcia kaplicy w Jastrzębiu-Zdroju. Serdecznie zapraszamy.
  4. Od przyszłej niedzieli podczas całego Wielkiego Postu nie będzie katechez po porannej Mszy św. O godz. 8.15 odmawiać będziemy różaniec, zaś o godz. 8.40 śpiewać będziemy Gorzkie żale.
Ten wpis został opublikowany w kategorii porządek nabożeństw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.