Ogłoszenia na 4 Niedzielę po Wielkanocy, 7 maja 2023 r.

Kaplica rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Kolbego w Chorzowie,
4 Niedziela po Wielkanocy, 7 maja 2023 r.

  1. O godz. 8.10 i 19.00 katecheza dla dorosłych, zaś po sumie katecheza dla dzieci.
  2. W poniedziałek 8 maja, uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski, Msza św. w kaplicy zostanie odprawiona o godz. 7.00.
  3. 27 maja odbędzie się pierwsza Piesza Pielgrzymka Tradycji z Chorzowa do Piekar Śląskich. Rozpoczęcie o godz. 8.00 Mszą św. w naszej kaplicy. Po dojściu do sanktuarium ok. godz. 14.00 Droga Krzyżowa na dróżkach kalwaryjskich. Trasa liczy ok. 16 km po różnej jakości drogach (w tym piaski oraz dwa strome podejścia!) Zorganizowany będzie także autokar powrotny do Chorzowa. Prosimy o zgłaszanie się na pielgrzymkę do 20 maja, za pośrednictwem formularza internetowego https://forms.gle/krFPFGf3mief6u1i8
  4. Ogłoszenie ks. Przeora: Pragniemy poinformować, że decyzją Przełożonego Generalnego Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X, ks. Jakub Wawrzyn z naszego przeoratu w Krakowie otrzymał nominację na wykładowcę w Seminarium Duchownym Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zaitzkofen w Bawarii gdzie swoją posługę rozpocznie z dniem 15 sierpnia 2023 r. Już teraz dziękujemy ks. Wawrzynowi za dotychczasową posługę i polecamy go Waszym modlitwom! Dalsze zmiany personalne w naszych południowych kaplicach zostaną podane po ich ostatecznym zatwierdzeniu.
Ten wpis został opublikowany w kategorii porządek nabożeństw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.