Ogłoszenia na Niedzielę po Wniebowstąpieniu Pańskim, 21 maja 2023 r.

Kaplica rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Kolbego w Chorzowie,
Niedziela po Wniebowstąpieniu Pańskim, 21 maja 2023 r.

  1. O godz. 8.10 i 19.00 katecheza dla dorosłych, zaś po sumie katecheza dla dzieci.
  2. W przeoracie krakowskim we wtorek o godz. 18.00 zostanie odprawione Msza św. żałobna w intencji zmarłych, a w środę o tej samej porze Msza św. za żyjących dobroczyńców Bractwa św. Piusa X.
  3. W przyszłą sobotę wyrusza nasza piesza pielgrzymka do Piekar Śląskich, którą pragniemy odbyć w intencji powrotu biskupów i kapłanów do Tradycji katolickiej, wierności Chrystusowi i Kościołowi dla Bractwa św. Piusa X oraz o rychłe i pomyślne oddania do użytku kościoła w Świętochłowicach.
    Tego dnia Msza św. odprawi się w kaplicy tylko o godz. 8.00 (przed Mszą św. okazja do spowiedzi) – nie będzie Mszy św. wieczornej. Ok. godz. 14.00 odprawimy Drogę Krzyżową na dróżkach kalwaryjskich. Autobus powrotny do Chorzowa wyjedzie ok godz. 16.00. Koszt przejazdu ok. 10 zł na osobę na chwilę obecną (należność będzie można uregulować w trakcie pielgrzymki).
  4. W przyszłą niedzielę, 28 maja, w Jastrzębiu-Zdroju Msza św. o godz. 17.30, a po niej wykład o fałszywych charyzmatach Ducha Św. i fałszywych objawieniach maryjnych. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii porządek nabożeństw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.