Ogłoszenia na VI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Św., 9 lipca 2023 r.

Kaplica rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Kolbego w Chorzowie,
VI Niedziela po Zesłaniu Ducha Św., 9 lipca 2023 r.

  1. Pragniemy przywitać w naszej kaplicy ks. neoprezbitera Michała Freja, który po Mszach św. o godz. 7.00 i 9.00 udzielał błogosławieństwa prymicyjnego. Podczas udzielania błogosławieństwa zbierane będą datki, które pragniemy przeznaczyć dla księdza prymicjanta, dlatego zachęcamy do hojności.
  2. Różaniec na rynku w Katowicach odbędzie się w sobotę 15 lipca, o godz. 17.30. Tego dnia Msza św. w kaplicy odprawiona zostanie wyjątkowo o godz. 19.00.
  3. W przyszłą niedzielę, 16 lipca, po Mszach św. będzie można przyjęcia szkaplerza NMP z Góry Karmel. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o zapoznanie się z ulotkami dostępnymi na stanowisku Rycerstwa Niepokalanej oraz wypełnienie prośby o nałożenie szkaplerza dostępnej w zakrystii.
    https://militia-immaculatae.org/wp-content/uploads/2019/10/06_Szkaplerz_PL.pdf
  4. W naszej księgarence pojawiły się nowe pozycje książkowe: Chrystus wzorem kapłana, o. Kolumby Marmiona, oraz powieść dla młodzieży Przysięga wodza Huronów, ks. A. Huondera SI. Zachęcamy do lektury!
  5. Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie pięknego pikniku. Pamiętajmy, że takie inicjatywy służą także umocnieniu naszego ducha. Bóg zapłać!
Ten wpis został opublikowany w kategorii porządek nabożeństw. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.